Prostowanie i spawanie felg

Prostujemy felgi każdego rodzaju: aluminiowe, stalowe, a także felgi do motocykli.

Naprawa felgi polega na przywróceniu jej do stanu pierwotnego. Felgi naprawiane u nas zawsze nadają się do dalszego użytkowania. W przypadku, gdy felga jest mocno uszkodzona istnieje możliwość, iż podczas prostowania felga pęknie, niezbędne jest wtedy spawanie felg i odpowiednia jej obróbka (w takim przypadku koszt naprawy felgi wzrasta).

Nie podejmujemy się naprawy felg, gdy stopień uszkodzenia zmienił konstrukcje felgi lub, gdy nie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości świadczonych usług.

Piaskowanie felg

Najlepszy efekt usunięcia korozji z felg aluminiowych czy felg stalowych da nam zastosowanie oczyszczania felg metodą piaskowania. Trudno sobie wyobrazić szlifowanie papierem ściernym, ręcznie tak trudno dostępnych miejsc, rogów, zakrzywień. Piaskowanie felg okazuje się tu najlepszym wyborem. Piaskowanie felg stalowych i aluminiowych pozwala uzyskać o wiele gładszą powierzchnie niż tradycyjne szlifowanie felg papierem ściernym. Piaskowanie felg to rodzaj obróbki ściernej polegające na wygładzeniu, czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem drobnego ścierniwa. Zabieg ten na długo zabezpieczy felgi aluminiowe i stalowe przed wystąpieniem korozji.

Malowanie felg

Nasza firma wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom uruchomiła usługę malowania felg. Malowanie felg odbywa się przy użyciu najnowszych technik co daje gwarancję idealnej powłoki lakierniczej. Teraz mogą państwo odświeżyć swoje felgi wraz z ich dekielkami dzięki czemu będą idealnie ze sobą współgrać. Malowanie proszkowe to nowoczesna i najefektywniejsza metoda pokrywania farbą elementów stalowych i aluminiowych. Malowanie tą metodą pozwala na uzyskanie wysokiej jakości powierzchni odpornej na czynniki atmosferyczne.

PLASTI-DIP®

Nowością jest malowanie felg powłokami elastycznymi PLASTI-DIP®. Wielozadaniowa, wysychająca na powietrzu gumowa powłoka nadaje się do nakładania metodą natryskową, pędzlem lub przez zanurzanie. PLASTI DIP® skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją i jest także antypoślizgowa, co zapewnia pewny, komfortowy uchwyt. Pozostaje ona elastyczna i rozciągliwa a jednocześnie nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach jak temperatura od -34.4°C do 93.3°C. Dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Aeorografia

Dopełnieniem naszej oferty jest areografia. Technika ta polega na zastosowaniu pewnego narzędzia przypominającego miniaturowy pistolet lakierniczy, gdzie za pomocą sprężonego powietrza na powierzchnię rozpylana jest płynna farba.