O nas

Nasza firma to ludzie, dla których obsługa serwisowa maszyn to coś więcej niż przywracanie stanu technicznego maszynie ale przede wszystkim dopasowywanie oferty serwisowej do potrzeb klientów posiadających maszyny.

Zaplecze naszej firmy to ludzie mający wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisu maszyn, rozwiązywaniu problemów technicznych ale przede wszystkim posiadających umiejętności w dbałości o klienta, który powierza im nadzór nad swoimi maszynami. Doświadczenie oraz zaplecze techniczne daje gwarancje, że powierzone nam maszyny naprawimy z najwyższą starannością przy użyciu części zamiennych gwarantujących skuteczną naprawę.

Realizujemy szeroki zakres usług od jednostkowej diagnostyki maszyny czy dostarczenie części zamiennych po kompleksową obsługę wszystkich maszyn w przedsiębiorstwie. Działalność prowadzimy na terenie południowo–wschodniej Polski. Gwarantujemy rzetelną obsługę serwisową w szerszym zakresie niż serwisy obsługujące tylko poszczególne marki zarówno co do szybkości reakcji, dostępności serwisu jak i jakości obsługi a przede wszystkim za rozsądne stawki kosztowe. Nasze samochody serwisowe dotrą do każdej maszyny z branży budowlanej i rolnej a nasz personel pomoże w dostarczeniu części zamiennych zarówno dla hobbystów jak i do maszyn będących w bieżącej produkcji. Wykonujemy na dogodnych warunkach remonty kapitalne, a w szczególności pogwarancyjne naprawy podzespołów: silników wysokoprężnych, pneumatyki, układu jezdnego, układu przeniesienia napędu.

Specjalizujemy się w obsłudze maszyn z grupy CAT i VOLVO, ale innych, zarówno rolnych i budowlanych serwis jest w naszej ofercie. Maszyny naprawiają ludzie tym co robią to z pasją warto powierzyć naprawę ponieważ w sposób maksymalnie fachowy doradzą co do zakresu naprawy i sposobu optymalizowania kosztów eksploatacji w całym okresie użytkowania.

Diagnostyka jest podstawą dbałości o dłuższy okres eksploatacji maszyny. Podpisanie umowy serwisowej z nami gwarantuje przeprowadzenie okresowego przeglądu i zapobieganie usterkom a tam gdzie zużycie elementów roboczych jest procesem cyklicznym dokonywanie wymian w najbardziej satysfakcjonującym klienta terminach. Uzupełnieniem naszej oferty jest świadczenie usług napraw opon samochodów ciężarowych oraz opon maszyn budowlanych.

Nasz Zakład wyposażony jest w profesjonalne maszyny i narzędzia do kompleksowej obsługi samochodów i maszyn w zakresie wymiany oraz naprawy ogumienia każdego typu.

Jesteśmy przekonani, że konkurencyjne ceny naszych usług serwisowych spowodują Państwa zadowolenie. Możecie Państwo polegać na wiedzy i doświadczeniu, a także na przekonaniu iż Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.